Tiktok Hediye Fiyatları [Güncel] – En Pahalı Hediyeler

Dünyanın en çok tıklanan platformlarından birisi Tiktok yepyeni özellikleri ile kullanıcılarını kendisine çekmeyi başarıyor. Tiktok sanal para ya da jeton satın alma bunlardan birisidir. Platform üzerinden sanal paralar satın alan kullanıcılar çeşitli hediyeler karşılığında içeriklerini beğendikleri kişilere sanal hediye göndermektedir. Emoji, çıkartma ve çeşitli simgelerle ifade edilen sanal hediyeler belli bir para karşılığına denk gelmektedir.

Tiktok üzerinden jeton satın alarak hediye gönderme karşılığında sanal hediyelerin fiyatları da kullanıcılar tarafından merak edilmekte. Tiktok hediye fiyatları kendilerine hediye gelen kullanıcılar tarafından merak konusu olmaktadır.

Tiktok Unicorn478 TL
Tiktok Okey0,20 TL
Tiktok Kalp1 TL
Tiktok Nakit Yağmuru96 TL
Tiktok Oud29 TL
Tiktok Sceptre15 TL
Tiktok Alkış1 TL
Tiktok Çay5 TL
Tiktok Gül0,10 TL
Tiktok Elmas Aşk29 TL
Tiktok Kalpler29 TL
Tiktok Merhaba1 TL
Tiktok Lale20 TL
Tiktok Ayıcık20 TL
Tiktok Asa30 TL
Tiktok Görkemli Şato4.000 TL
Tiktok Para Yağmuru105 TL
Tiktok Spor Araba6.000 TL
Tiktok Yat2.000 TL
Tiktok Jet Uçağı1.200 TL
Tiktok Topuklu Ayakkabı67 TL
Tiktok Güneş Gözlükleri20 TL
Tiktok Gerdanlık39 TL
Tiktok Altın Madeni96 TL
Tiktok Rüzgar Dansözü29 TL

Tiktok Hediye Hesaplama

Tiktok üzerindeki sanal hediyelerin ne kadar olduğunu hesaplamak için öncelikle her hediyenin ne kadar paraya denk geldiğini bilmek gerekir. Her hediyenin ücreti farklı olabilmektedir. Hediye edilen sanal hediyenizin ne kadar olduğunu öğrenerek hesaplamanızı yapabilirsiniz.

Tiktok’ta En Pahalı Hediye Ne Kadar?

Belli bir meblaya denk gelen hediyeler toplanarak toplamda ne kadar kazanç elde ettiğinizi bulabilirsiniz. Tiktok üzerinde  gelir elde etmek isteyen kişiler için toplanan sanal hediyeler nakite çevrilerek parası çekilebilir.

Platformda jeton ile satın alınan Tiktok’ta en pahalı hediyeler içerisinde ortalama 5.999 TL değerinden olan tiktok spor ayakkabı hediyesidir. Ardından görkemli şato 4000 TL, Yat hediyesi 1.977 TL civarındadır.

TikTok Hediye Fiyatları Aslan

Tiktok hediye fiyatları içerisinden aslan sanal hediyenin de ne kadar olduğu merak edilmekte. Aslan emojisini size sanal hediye olarak geldiyse bu emojiden toplamda 2914 TL civarındadır ancak Tiktok alınan hediyelerden kesinti uyguladığı için bu hediyeden net olarak 1295 TL kadar kazanç elde edersiniz.

Tiktok Motor Kaç TL

Tiktok motor kaç TL peki bunun da yanıtını verelim. Platform üzerinde motor sanal hediyesinin fiyatı 986 TL’ye karşılık gelmektedir. Kullanıcıların sanal hediye karşılığında motor emojisi ortalama bu fiyat aralığındadır.

Tiktok’ta 1 Jeton Kaç TL

Tiktok’ta jeton fiyatları da kullanıcılar tarafından merak edilmekte. Tikton 1 jeton kaç TL öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin. Platform üzerinden sanal hediye satın almak için jeton satın almak isteyen kişiler en ucuz jeton fiyatlarını araştırmakta. En uygun şekilde IP ayarlarının Brezilya yapılması ile uygun fiyata jeton satın alınmaktadır. 1 jetonun karşılığı ise 0-99 TL karşılığındadır.

TikTok Canlı Yayın Hediye Fiyatları

Tiktok canlı yayın açılarak gönderilen hediyelerden para kazanılmaktadır. Canlı yayın yapıldığında sevilen içerikler izleyiciler tarafından emoji ile ödüllendirilir. Sanal hediye olarak farklı pek çok emoji alabilirsiniz. Bu hediyelerin karşılıklarından bazıları şunlardır:

 • Asa 30 TL
 • Para Yağmuru105 TL
 • Yat 1.977 TL
 • Çiçekler 4.68 TL
 • Gerdanlık 38.22 TL
 • Love Balon 66.80 TL
 • Lolipop 0.95 TL
 • Kalbin Ellerimde 9.55 TL
 • Finger Heart 0.47 TL
 • Nazar Boncuğu 0.47 TL
 • Oud 28.67 TL
 • Baklava 0.19 TL
 • Unicorn 477.85 TL

Tiktok’ta 1 Milyon Hediye Kaç Para?

Tiktok’ta 1 hediye puanı 0.03 TL karşılığına denk gelir. 1000 hediye 30 TL’ dir. 1 milyon hediye yaklaşık 30 milyar gibi bir paraya denk gelebilecektir.

Tiktok Hediye S.S.S.

Tiktok Hediyeleri Ne Kadar Para Veriyor?

Yakın zamanlarda Tiktok üzerinden gelir elde etmek pek çok kişinin ilgi odağı olmaya başladı. Tiktok üzerinde canlı yayın yapan kişiler paylaşımlarının beğenilmesi karşılığında sanal hediyeler toplayabilmekte. Belli bir paraya denk gelen bu hediyeler sayesinde güzel paralar kazanılabilmekte. Hediyenin karşılık bulduğu fiyata göre para kazanılmaktadır.

Tiktok 70k Hediye Kaç TL?

Tikton 70k hediye kaç TL  denk geldiğiniz bulmak için hesaplama yapabiliriz. Bir hediyenin yaklaşık değeri 0.03 TL ise 70k hediye 2100 TL civarına denk gelmektedir.

Tiktok ta Motor Fiyatı Ne Kadar?

Tiktok’ta motor fiyatı ne kadar diye merak edenler için hemen cevap verelim: Motor hediyesi 986.04 TL karşılığındadır. Jeton fiyatı ise 2988 civarındadır.

Tiktok Küçük Aslan Ne Kadar?

Tiktok küçük aslan fiyatı da yaklaşık olarak 2914. 24 TL gibi bir fiyata denk gelmektedir.

Yorum yapın